Pijalnia Czekolady M.Pelczar Chocolatier

Nie ulega wątpliwości, że skuteczna strona internetowa to w dzisiejszych czasach konieczność. Jeśli dodatkowo będzie intuicyjna w obsłudze, responsywna, z ciekawą szatą graficzną, to już połowa sukcesu. Nasz zespół pomoże Ci stworzyć stronę, która będzie zarówno atrakcyjna pod względem wizualnym, jak i informacyjnym. Bez wątpienia stanie się najlepszą możliwą wizytówką Twojej firmy.

Siedzibą naszej firmy jest Kraków, jednak obszarem działania jest cała Polska. Nie tylko od postaw zaprojektujemy dla Ciebie strony www, ale także stworzymy grafiki i udzielimy Ci fachowego wsparcia technicznego. Oferujemy stworzenie profesjonalnych stron zarówno dla nowych firm, jak i tych, które chcą odświeżyć wizerunek. Warto pamiętać, że dzięki nowoczesnej stronie, która będzie dopasowana do potrzeb współczesnego użytkownika, zwiększymy sprzedaż produktów czy usług. W atrakcyjny sposób przedstawimy Twoją ofertę, co wpłynie na zdobycie nowych klientów.

Najprościej mówiąc, strony www są informacyjną, wizerunkową i komunikacyjną platformą. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, wykorzystamy wszelkie atuty Twojego biznesu, by w efekcie wpłynąć na zwiększenie Twoich przychodów. Stworzona dla Ciebie strona będzie estetyczna, funkcjonalna i prosta w obsłudze. Kraków jest miastem, w którym panuje spora konkurencja, dlatego warto się wyróżnić, posiadając oryginalną stronę www!

Wykonanie koncepcji strony internetowej.

Po rozmowie z klientem wymieniliśmy się doświadczeniami oraz zaproponowali naszą wizję strony internetowej.

Wykonanie wstępnego projektu graficznego strony internetowej oraz omówienie z klientem.

Po ustaleniu szczegółów przystąpiliśmy do wykonania projektu graficznego strony internetowej.

Zakodowanie projektu graficznego do systemu CMS Wordpress.

Po akceptacji klienta, zakodowaliśmy projekt do CMS Wordpress.

Napisaliśmy treści na stronę internetową.

Nasz copywriter w kontakcie z klientem napisał odpowiednie treści na stronę wraz z optymalizacją SEO.

Optymalizacja SEO i wdrożenie meta i title tagów.

Nasz analityk zoptymalizował stronę internetową.

Sprawdzenie poprawności.

Nasz zespół sprawdził poprawność działania strony internetowej, poprawność wyświetlania na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

Oceń nas:

[kkstarratings]