Skuteczny marketing internetowy - dlaczego warto z GRAFFIO?

Nasza agencja reklamowa gwarantuje skuteczną promocję stron internetowych zarówno w skali lokalnej, jak i ogólnopolskiej czy globalnej. Nasi klienci osiągają wysokie pozycje w Google na istotne frazy kluczowe z punktu widzenia ich biznesu. Co znajduje się w naszej ofercie, jeśli chodzi o marketing internetowy?

Kampanie Google Ads

Skuteczne reklamy Google Ads z wysokim zwrotem z inwestycji.

Pozycjonowanie Stron

Pozycjonowanie stron, które prowadzi do osiągnięcia wysokich pozycji w Google na wybrane frazy.

Promocja w Social Mediach

Promocję witryny www oraz marki w mediach społecznościowych.

Facebook, Twitter, Linkedln

Reklamę w takich mediach społecznościowych jak Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram,

Strategia Marketingowa

Spójną strategię względem innych kanałów marketingowych.

Wyślij nam wiadomość


  Pozycjonowanie stron - skuteczne SEO

  Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? To jedna z działów marketingu internetowego. Celem SEO jest pozyskanie ruchu organicznego z wyszukiwarek internetowych, jak np. Google, dla strony www. Efektem jest nie tylko pozyskanie nowych klientów, ale przede wszystkim znaczne zwiększenie sprzedaży. Na proces pozycjonowania składa się wiele czynników. Wśród najważniejszych można wymienić: audyt SEO, optymalizacja witryny www oraz link building. Nasz zespół specjalistów posiada nie tylko odpowiednią wiedzę i doświadczenie, ale także dysponuje zaawansowanymi narzędziami, które pozwolą na zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania!

  Optymalizacja strony z Graffio - dlaczego warto?

  Przede wszystkim tworzymy skuteczną strategię pozycjonowania, która jest indywidualna dla każdego klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyznaczyć efektywny harmonogram prac, a także oprzeć go o wynik audytu witryny i cele sprzedażowe (KPI), uwzględniając dostępny budżet klienta przeznaczony na optymalizację pod kątem wyszukiwarki. Gwarantujemy dostarczanie regularnych raportów z prowadzonych działań, m.in. z Google Search Console, akcji link buildingowych, optymalizacji. Dzięki temu klienci są na bieżąco z postępem prac i wiedzą, za jakie działania płacą.

  Pozycjonowanie stron internetowych (SEO – Search Engine Optimization) wymaga specjalistycznej wiedzy, regularnej optymalizacji oraz działań link buildingowych. Pierwszym etapem jest wybór wartościowych słów kluczowych. Pozycjonowanie witryny odnosi się zarówno do strony głównej, jak i podstron. Obejmuje również działania zewnętrzne, jak właśnie linkbuilding.

  Pozycjonowanie stron cena

  Ostateczny koszt pozycjonowania stron internetowych będzie zależny od wielkości serwisu oraz działań, jakie trzeba będzie podjąć. Pozycjonowanie witryny, która składa się ze strony głównej i kilku podstron wymaga mniej pracy niż optymalizacja rozbudowanego serwisu. Cena SEO rozpoczyna się już od kilkuset złotych miesięcznie.

  Marketing internetowy w skali lokalnej, ogólnopolskiej i globalnej

  Można zdecydować się na promocję lokalną, ogólnopolską i globalną. Lokalna promocja strony www to praca w wynikach tradycyjnych i na mapach Google, czyli pozycjonowanie wizytówek Google – Google Moja Firma (Google My Business), które pojawiają się dla wielu fraz kluczowych, które zawierają słowa związane z geolokalizacją.

  Strona internetowa, która ma być promowana w skali ogólnopolskiej w wyszukiwarce Google, wymaga nieco innej strategii oraz szerszej formy link buildingu, która będzie oparta o pozyskiwanie naturalnych linków. W tym segmencie znajduje się wiele firm ecommerce oraz firmy, które wybrały stronę internetową jako jeden z głównych kanałów komunikacji z klientami. Gwarantujemy optymalne efekty, realizując pozycjonowanie sklepu internetowego.

  Marketing internetowy w skali globalnej to promocja globalna, która bardzo często wymaga większej inwestycji oraz znacznie bardziej zaawansowanych działań na stronie i poza nią. Warto w takich przypadkach łączyć SEO z działaniami SEM – także za granicą.

  Audyty SEO - profesjonalna analiza SEO

  W naszej ofercie znajduje się również profesjonalna analiza SEO. Na życzenie możemy przeprowadzić audyt SEO strony internetowej, portalu, sklepu internetowego, a także innych serwisów. Pod uwagę bierzemy szereg czynników, które mają wpływ na pozyskiwanie ruchu z organicznych wyników wyszukiwania Google oraz innych wyszukiwarek.

  Audyt SEO cena

  Audyty SEO są przygotowywane przez specjalistów SEO z ogromnym doświadczeniem w pozycjonowaniu oraz optymalizacji stron www. Każdy audyt zawiera szczegółową analizę witryny. Wykorzystujemy wiele narzędzi związanych ściśle z marketingiem internetowym. Klient otrzymuje listę najważniejszych korekt do wdrożenia na stronę internetową. W ramach audytu strony internetowej przygotowujemy listę sugerowanych zmian oraz elementów optymalizacyjnych. Efektem audytu SEO jest dokument zawierający zarówno opis słabych punktów witryny, jak i wiele sugestii, których wdrożenie spowoduje poprawę rankingu strony. Cena audytu SEO zaczyna się już od kilkuset złotych.

  Kampanie Google Ads (AdWords) z wysokim ROI

  Kampanie Google Ads (AdWords) są znakomitym wsparciem dla działań SEO. Co to jest i jak działa reklama PPC? Google Ads opiera się o model rozliczeń PPC. Oznacza to, że reklamodawca płaci dopiero za kliknięcie w link sponsorowany oraz przejście do witryny www. Nie płaci za wyświetlenie reklamy! Koszt kliknięcia ustala się na podstawie licytacji. Firmy, które są zainteresowane danym słowem kluczowym, ustalają maksymalną stawkę, jaką mogą zapłacić za pojedyncze kliknięcie, czyli CPC – Cost Per Click. Wysoka jakość optymalizacji kampanii Google Ads ma wpływ zarówno na efekty, jak i na stawkę.

  Wybierając kampanie Google Ads z Graffio, masz pewność, że będą one w dobrych rękach! Masz dostęp do konta AdWords, dlatego w każdej chwili możesz sprawdzić aktualną sytuację oraz współczynniki konwersji. W trakcie trwania kampanii można swobodnie zarządzać budżetem – zwiększać go lub zmniejszać. Gwarantujemy przejrzyste i czytelne raporty z prowadzonych działań.

  W naszej ofercie znajdują się także audyty kampanii AdWords. Jeśli chcesz mieć pewność, że prowadzone kampanie Google Ads w stu procentach wykorzystują swój potencjał, zleć nam audyt swojego konta AdWords. Zmiany polegają na dogłębnej analizie. Po ich wprowadzeniu, zauważysz wyższą pozycję i niższe koszty kampanii!

  Podczas audytu konta AdWords sprawdzamy następujące elementy:

  ustawienia kampanii

  jakość treści reklam,

  słowa kluczowe, negatywne słowa kluczowe,

  wykorzystywane typy kampanii,

  poprawność konfiguracji analityki,

  rozszerzenia kampanii.

  Sieć wyszukiwania i sieć reklamowa - kierowanie reklam

  Prowadzone przez nas profesjonalne kampanie AdWords są efektywne. Zapewniają wysoki ROI, czyli zwrot z inwestycji. Trzeba pamiętać o tym, że konfiguracja, optymalizacja oraz sama obsługa i prowadzenie Google Ads wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Do wyboru są:

  kampanie w sieci wyszukiwania, czyli reklamy tekstowe

  kampania w wyszukiwarce Google i opcjonalnie w wyszukiwarkach Partnerów Google. Reklamy są kierowane na podstawie słów kluczowych, wyświetlają się potencjalnemu klientowi, gdy będzie szukał produktów/usług takich jak Twoje,

  kampanie w sieci reklamowej

  graficzne lub video - wyświetlanie reklam graficznych lub wideo użytkownikom, gdy przeglądają strony lub oglądają filmy. Reklamy mogą być wyświetlane na portalach tematycznych, forach, blogach, platformie YouTube. Kierowane są np. na podstawie lokalizacji, wieku, płci, zainteresowań, intencji zakupowych,

  kampanie remarketingowe

  kierowane na użytkowników, którzy mieli już styczność ze stroną reklamodawcy, np. dokonali w niej zakupu, odwiedzili ją lub zostawili “porzucony koszyk”,

  kampanie produktowe dla sklepów internetowych

  wyświetlanie reklam w wyszukiwarce oraz sekcji Zakupy Google,

  reklamy wideo w YouTube i sieci reklamowej

  świetnie sprawdzają się w budowaniu świadomości marki, promocji towarów czy usług.

  Obsługa Social Media - Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn

  W naszej agencji reklamowej proponujemy także skuteczny marketing internetowy oparty na prowadzeniu fanpage czy innych social media zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wykorzystujemy media społecznościowe do promocji marki, firmy, produktów, usług. Warto mieć konto na Facebooku, Instagramie, Twitterze czy LinkedInie, gdyż docieramy do tysięcy klientów, osiągając założone cele poprzez skuteczny marketing internetowy.

  W dzisiejszych czasach posiadanie kont w mediach społecznościowych to konieczność. Musimy wykorzystywać fakt, że potencjalni klienci z nich korzystają. Co istotne, aż 20 milionów Polaków korzysta z mediów społecznościowych! Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn zapewniają niemal nieograniczone możliwości dotarcia do wybranej grupy docelowej. Zapewniamy prowadzenie kampanii oraz obsługę mediów społecznościowych na najwyższym poziomie. Konsultujemy plan oraz publikowane posty w social media. Skutecznie dopasowujemy rodzaj oraz zakres usług do indywidualnych oczekiwań klienta. Poznajemy jego ofertę, określamy wybraną grupę docelową, aby klient miał pewność, że jego fanpage, konto na Instagramie, Twitterze czy LinkedInie jest w dobrych rękach. Rozumiemy Twoich odbiorców!

  Social media - marketing internetowy z Graffio

  Dlaczego warto powierzyć prowadzenie kont w mediach społecznościowych Graffio? Przede wszystkim promujemy skutecznie Twoją markę, proponując tanie działania reklamowe korzystne dla Twojej firmy. Szybko zauważysz zwiększenie sprzedaży produktów i usług.

  Wyślij nam wiadomość


   Obsługa social media cena

   Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz profesjonalną obsługę mediów społecznościowych. Nie mamy określonego cennika, gdyż koszt obsługi mediów społecznościowych będzie różny w zależności od konkretnego przypadku. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę takie czynniki jak:

   utworzenie fanpage

   czy konto już istnieje, czy dopiero trzeba je założyć,

   unikalne projekty graficzne

   nasz dział graficzny dba o to, aby każdy z postów był atrakcyjny, estetyczny i przejrzysty, projektujemy również logo, jeśli jest taka potrzeba,

   publikacja postów

   posty mogą być publikowane codziennie lub w wybrane dni tygodnia, oferujemy także kontakt z klientami.

   W naszej ofercie znajduje się również obsługa płatnych kampanii w mediach społecznościowych. Facebook udostępnia zaawansowany moduł, który pozwala na realizację płatnych kampanii reklamowych. Dzięki temu można dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

   Content Marketing - wartościowa treść na stronie internetowej

   W Graffio oferujemy również pisanie tekstów na strony internetowe. Jeśli potrzebujesz oryginalnych, a zarazem wysoce skutecznych treści na swoją witrynę www, skorzystaj z naszej oferty! Proponujemy prowadzenie bloga, tworzenie opisów produktów i usług, prezentację oferty firmy i wiele więcej. Każdy z naszych tekstów jest unikalny, profesjonalny. Nasze treści sprzedają! Wartościowe teksty pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i nieskończone pokłady kreatywności, dlatego przygotujemy najlepsze treści, które pozwolą pozyskać nowych klientów za pośrednictwem strony internetowej.

   kreatywność

   dbamy o to, aby teksty były efektem przemyślanej, a zarazem kreatywnej strategii,

   oryginalność

   każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a każdy tekst jest sprawdzany pod kątem unikalności,

   skuteczność

   profesjonalne podejście przekłada się na lepszą skuteczność tworzonych przez nas treści,

   wartość SEO

   nasze teksty są zoptymalizowane pod kątem SEO, zawierają określone słowa kluczowe, posiadają odpowiednią liczbę nagłówków, są odpowiedniej długości,

   wartość merytoryczna

   teksty są zrozumiałe dla odbiorcy, a jednocześnie posiadają określony przekaz.

   Promocja sklepów internetowych

   W ramach marketingu internetowego proponujemy pozycjonowanie sklepów internetowych. Promocja e-sklepu wymaga innej strategii niż standardowe zlecenia. Wymagana jest promocja kilkudziesięciu, kilkuset lub nawet kilku tysięcy słów kluczowych w zależności od kategorii czy szerokości asortymentu. Pozycjonowanie sklepów internetowych z Graffio ma się opłacać, dlatego każdy projekt jest prowadzony indywidualnie i profesjonalnie. Proponujemy kilka wariantów współpracy przy projektach SEO. Ostateczny koszt pozycjonowania sklepów internetowych będzie zależny od kilku czynników, dlatego zachęcamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny!

   Pozycjonowanie sklepów www

   Pierwszym etapem, jeśli chodzi o pozycjonowanie sklepów internetowych jest przygotowanie oferty. Opracowujemy najbardziej korzystny wariant, sugerujemy określony koszt dla danego zlecenia. Pozycjonowanie sklepu internetowego rozpoczynamy dopiero po otrzymaniu umowy.

   Na skuteczne pozycjonowanie e-sklepu składają się:

   audyt strony

   badamy kilkadziesiąt elementów na stronie klienta oraz w sklepach konkurencyjnych, przygotowujemy szereg rekomendacji pod kątem SEO,

   wdrożenie optymalizacji

   na tym etapie ma miejsce implementacja poprawek optymalizacyjnych,

   link building

   to jeden z kluczowych elementów, jeśli chodzi o SEO dla sklepów internetowych - to regularne akcje link buildingowe, których celem jest pozyskanie naturalnych klientów wspomagających osiągnięcie wysokich pozycji, a także zwiększenie ruchu w sklepie internetowym,

   dodatkowe działania

   realizujemy dodatkowe działania według potrzeb klienta, np. marketing szeptany, promocja marki, kampanie w mediach społecznościowych.

   Interesuje Cię skuteczny marketing internetowy? Skontaktuj się z nami, a dobierzemy najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie!

   Dane adresowe

   GRAFFIO - Kompleksowa Reklama Twojej Firmy!
   Boleń, ul. Jana Matejki 7i
   32-086 Boleń (koło Krakowa)
   NIP: 684 255 68 82

   Osoba do kontaktu

   Grzegorz Boczar

   inż. Grzegorz Boczar

   Godziny pracy

   • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 15:00
   • Sobota: nieczynne
   • Niedziela: nieczynne

   Oceń nas:

   [kkstarratings]