Opinie o Agencji Marketingowej - GRAFFIO

Zlecając pracę naszemu zespołowi, możesz być pewnym, że powierzasz swój projekt ludziom, którzy poznali na wylot rynek marketingu w internecie, znają wszystkie sztuczki i potrafią osiągnąć zakładany efekt szybko i bez zbędnych kosztów. Jeżeli zaś chodzi o jakość, nie interesują nas żadne półśrodki i zawsze dajemy z siebie wszystko, z naszymi klientami pracujemy zaś aż do osiągnięcia satysfakcjonującego ich efektu, by mieli pewność, że płacą za najwyższą jakość. Zapraszamy do przeczytania referencji wystawionych nam przed dotychczasowych klientów, które są potwierdzeniem naszych kompetencji, a następnie do kontaktu z nami.

Polecam, nawet bardzo polecam. Niezwykłe wyczucie potrzeb klienta. Graffio idealnie dobiera zdjęcia i grafikę do specyfiki firmy i jej produktów oraz rozwiązania techniczne. Życzliwy stosunek do klienta i cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi, szczególnie takim klientom jak ja - mało zorientowanym w sprzedaży internetowej. Rzetelna. Terminowa. Kreatywna. POLECAM!!

Kasia Sałajczyk

Firma GRAFFIO wykonała nam stronę pijalni czekolady - pijalnia.mpelczar.pl oraz sklep internetowy mpelczar.pl. Bardzo wysoka jakość usług oraz idealne doradztwo. Obecnie kompleksowo nas obsługują i pozycjonują. Dodatkowo w.w. firma wykonała dla nas wirtualny spacer w 3D. Firma zasługuje na polecenie. Świetny kontakt, zawsze pomogą. :)

M.Pelczar Chocolatier

Polecam. Pełen profesjonalizm w wykonywanych usługach. Firma wykonała dla mnie sklep internetowy oraz stronę wizerunkową. Jestem bardzo zadowolony. Obsługują nas kompleksowo, prowadzą nam także allegro. Wyrazy uznania. Polecam w 100%. Znakomity kontakt, zawsze dotrzymane terminy.

Mieczysław Chilik

Strona wykonana wg. wcześniejszych ustaleń, ale z ciekawymi propozycjami od firmy, co warto zaznaczyć, bo mają fajne i niekonwencjonalne podejście do projektowania stron www, bardzo polecam współpracę ;)

Mateusz Sz

Pełen profesjonalizm! Z panem Grzegorzem spotkałem się w Krakowie i jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Indywidualne podejście do klienta i szybka realizacja.

Dawid Kukla

Profesjonalnie w atrakcyjnej cenie

Joanna Nowotarska

Bardzo profesjonalne tworzenie stron www. Firma sprawiłam na mnie dobre wrażenie. Nie dopatrzyłam się żadnych minusów. Polecam!

Katarzyna Ć.

Bardzo Dobre i profesjonalne tworzenie stron www. Miła i szybka obsługa. Jestem bardzo zadowolona z Tej firmy . Polecam wszystkim .

Robert Świderski

Firma godna polecenia. Profesjonalne tworzenie stron, miła obsługa, konkurencyjne ceny.

Małgorzata Jurczak

Wyślij nam wiadomość


    Oceń nas:

    [kkstarratings]